• YENİ UYE KAYDI
  • /
  • OTURUM AÇ

    Üye Girişi

ÜRÜN KATEGORİLERİ

SIK KULLANILANLAR

destek@inciburhan.com

Kullanım Koşulları

 

www.inciburhan.com adresinde yeralan sitenin tüm içeriği; metinler, resimler, grafikler, şekiller, logo, animasyon ve tasarımına ilişkin her türlü haklar yalnızca İnci Burhan'e ait olup, halen mevcut yasalar, uluslararası telif hakkı ve markalar yasaları ile uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda bahsedilen yazılı ve görsel ögelerin İnci Burhan'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bilgisayarlara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, tekrar yayınlanması, teşhiri uyarlanması, işlenmesi, temsili veya ticari amaçla elde bulundurulması, satılması yasaktır.

Bilgilerin Doğruluğu

www.inciburhan.com içeriğindeki bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. İnci Burhan, bu sitedeki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti veremez. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi sorumlulukları olduğunu kabul ederler. Bu Site’deki bilgiler İnci Burhan müşterilerine yöneliktir. Sitede ifade edilen bilgiler hiçbir garanti ve taahhüt oluşturmaz. Site’ye erişiminizden ve site’yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle İnci Burhan hiçbir sorumluluk üstlenmez. İnci Burhan, site ile ilgili içeriği ve kullanım şartlarını dilediği takdirde iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Ürün Bilgileri

Üretici ve İthalatçı Firma, önceden haber vermeksizin ürünlerin tip ve spesifikasyonlarında değişiklik yapabilir. Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Link’ler ile elde edilen bilgilerin sorumluluğu referans olarak verilen ilgili siteye/sitelere aittir.

Kampanyalar

İnci Burhan bu sitede duyurduğu kampanyaları ve kampanya koşullarını dilediği zaman iptal edebilir veya değiştirebilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar inciburhan.com’in sadece kendi Satış Mağazalarında ve Yetkili Satıcı’larında geçerlidir. www.inciburhan.com sitesi İnci Burhan’nın satış mağazalarından biri olarak kabul edilir. İnci Burhan dilediği zaman yalnızca internet mağazasına özgü kampanyalar ve/veya ürün promosyonları yapmakta yetkilidir.